bg_image
image

+10 YILLIK TECRÜBE

image
Doğru, sade, hatasız ve anlaşılır çeviri.

Doğru, sade, hatasız ve anlaşılır çeviri. Çeviri Akademi tıp, sosyal bilimler, mühendislik, hukuk, işletme beşeri bilimler gibi pek çok alanda alanında uzman kişilerce en uygun ve hızlı şekilde çeviri hizmeti vermektedir.
Çeviri Akademi farklı üniversitelerden akademisyen ve öğrencilerle çalışmış, ayrıca farklı sektörlerden firmalara ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermiştir.

Çeviri Akademi nin en büyük farkı gelen metinleri en uygun terminoloji ve jargona uygun çevirmesi, özellikle akademik metinlerde o alanda çalışan uzmanların yayınlarından ve kendilerinden faydalanıp sonrasında da ana dili İngilizce olan native speakarlar tarafından düzeltilerek (proofreading) hizmeti en kaliteli, sistemli ve hizlı şekilde yapıp müşteriye teslim etmesidir.

Müşterilerimizle şeffaflık önceliğini esas alarak çevirinin durumunu istenildiği takdirde anlık paylaşıp müşterilerimizi bu konuda devamlı bilgilendirmekteyiz. Çeviri Akademi ekibi olarak sizlerin memnuniyeti için her geçen gün daha da çok çalışmaktayız.